LAJMI FUNDIT/ Zjarri kaplon një banesë në Tetovë (FOTO)

Një banesë në një ndërtesë shumë katëshe në qytetin e Tetovës sot ka marrë flakë ndërkohë që sipas informacioneve nga brigada e zjarrfikësve bëhet e ditur se ka vetëm dëme materiale.

Nga atje bëjnë apel që qytetarët të kenë më shumë kujdes në këtë drejtim pasiqë në të shumtën e rasteve zjarrfikësve ju pamundësohet qasja deri tek lokacioni i duhur për të bërë intervenimin dhe e gjithë kjo për shkak të rrugëve të ngushta, makinave të parkuara pa kontrollë dhe të ngjajshme./Zhurnal.mk

Reklame