Digjet transformatori i EVN-së Çair

Advertisment
HTML Image as link

Një transformator i EVN-së është përfshi nga zjarri dje pak para orës 14 në rrugën “Çairska” në Shkup.

Sipas MPB-së, policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe e ka fikur zjarrin, transmeton gazeta Lajm.

Reklame

Nuk jepen të dhëna për dëme eventuale materiale./gazetalajn