Djali nga Kosova i ka vjedhur zemrën! Ku zgjedh të jetojë Rovena Stefa mes Shqipërisë dhe Kosovës?

Pak ditë më parë, Rovena Stefa më në fund pranoi se është në një lidhje dashurie.

Stefa u shpreh se shpreson që me mashkullin që ka në krahë, të shkojë drejt martesës pas përfundimit të pandemisë së koronavirusit.

Reklame

Në një intervistë për “RTV Dukagjin”, këngëtarja zbuloi më shumë detaje duke thënë se partneri saj është nga Kosova, por pa i zbuluar identitetin.

Këngëtarja la të nënkuptohet se ai jeton në Shqipëri dhe kur u pyet se ku do jetojnë u shpreh se “kjo nuk është problem”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do vijë ai në Shqipëri apo do vish ti në Kosovë?”- e pyeti moderatorja.

“Këtu nuk është problem, e rregullojmë,”- u shpreh këngëtarja.

Në një intervistë në emisionin “Rudina” pak ditë më parë, ajo pranoi se është e dashuruar dhe se do bëjë një dasmë me 2000 të ftuar, pasi “ka pritur shumë vite për tu martuar”.