Djalit i bie kuleta në rrugë, por shikoni ç’bën çifti që vinte pas tij (VIDEO)

Lost leather wallet on the ground and walking away person

Një qytetari nga Prishtia i është vjedhur kuleta nga një djalë dhe një vajzë vetëm dy sekonda pasi i kishte rënë nga xhepi.

Çifti pasi e panë kuletën në tokë e morën dhe ikën nga vend i ngjarjes. Gazeta Express ka publikuar videon, ku shihen një djalë dhe një vajzë teksa marrin kuletën dhe largohen.

Reklame

 

Kosovarit i bie kuleta në Prishtinë, qytetari ia vjedh dhe ikë

Kosovarit i bie kuleta në Prishtinë, qytetari ia vjedh dhe ikë

Gepostet von Ditari Express am Montag, 5. Oktober 2020