Do habiteni me ndryshimin e ri të Ronela Hajatit (FOTO)

Ronela Hajati është këngëtarja e njohur nga Shqipëria, e cila që nga fillimi i karrierës së saj falë stilit të muzikës arriti shumë shpejt të depërtoj në skenën muzikore e të bëhet një emër mjaft i dëgjuar.

Këngët e Ronelës çdo herë gjejnë pëlqim e shndërrohen në hite, përveç tjerash këngëtarja kujdeset shpesh herë vet për tekstin e këngëve të saja, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Por, Ronela komentohet shpesh edhe për pamjen e jashtme, e cila jo rrallë herë ka pasë guximin të eksperimentojë me pamjen e saj.

Së fundmi, këngëtarja është bërë një biondinë mjaft tërheqëse dhe e bukur, kështu duke mhanitur me ndryshimin./Kosovarja/.