“Do kujdesem që…”: Tuna reagon pas ndarjes nga jeta të ish-vjehrrës

Përkundër raporteve të përfunduara me Robertin, respektivisht Patrisin, Nora dhe Tuna kanë reaguar sot me rastin e ndarjes nga jeta të ish-vjehrrës së tyre, zonjës Teuta.

Pas Norës, pasdite një dedikim emocional e ka bërë edhe Tuna.

Reklame

Ajo ka ndarë një foto të djalit me gjyshen dhe babain ku është shprehur:

“Sot ndjehem e pikëlluar. Tian humbi nanën që e deshi aq shumë. Do të kujdesem t’ia mbaj Tianit të freskëta kujtimet për gjyshen e tij. Përjetësisht në zemrat tona” – është shprehur këngëtarja.

Kujtojmë se javë më parë, Prive raportoi për ndarjen e reflektuar edhe në rrjete sociale ku Tuna i ka ndërruar mbiemrin djalit të saj, duke e hequr atë të Patrisit. /Prive.al