Do t’ju habit sa i përngjan Vuçiqit ky djalë nga Kroacia

Advertisment
HTML Image as link

Një djalë i ri kroat është shndërruar në senzacion brenda natës për shkak të ngjashmërisë me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiq

Mediat serbe raportojnë se Vuciq e ka gjetur “dublerin” e tij, i cili quhet Borna dhe është nga Kroacia.

Reklame Reklamë:
Qries

Madje, djaloshti nga Kroacia i janë shtuar edhe ndjekësit në rrjetet sociale ndërsa në komente disa edhe i japin këshilla se cfarë duhet të bëjë si “President i Serbisë”.