Don Destani kalon milionin e parë (Video)

Këngëtari i ri dhe mjaft i talentuar nga Tetova, Don Destani po arrin ti shijoj sukseset e para me projektin e tij muzikor Angelina.

Don Destani edhe pse i ri në tregun muzikor për pak ditë ka arritur mbi 1 milion klikime me këngën e tij Angelina.