Donika Gërvalla: Qyqana, asnjë fjalë më tepër nuk e meritoni

Donika Gërvalla ka reaguar pas shkarkimit të Vjosa Osmanit nga të gjitha pozitat e saj në LDK.

Ajo i ka quajtur ”Qyqana” duke shprehur mllef ndaj LDK-së.

Reklame

Osmani sot është shkarkuar nga pozita e nënkryetares së LDK-së me 70 vota pro, 16 kundër, 9 abstenime dhe 28 tjerë pjesëtarë të këtij subjekti nuk kanë marrë pjesë në votim./Periskopi/