Donika Kadaj-Bujupi 10 vite më e re, ky është ndryshimi i saj drastik

Donika Kadaj Bujupi së fundmi është mjaft aktive në rrjete sociale me foto, ku çdo postim i saj po merr vëmendje nga bukuria e ish deputetes.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është ndryshimi drastik që ish deputetja ka bërë, shkruan “Kosovarja”.

Donika po duket 10 vite më e re dhe po i ka shumë hije.

Paraqitjet e saja elegante të tanishme kanë bërë që ajo të komentohet por edhe të krahasohet me fotot që ajo kishte dikur në llogarinë e saj në Instagram.

Më poshtë mund t’i krahasoni dy fotot në kohë të ndryshme. /Kosovarja/