Duda Balje ka një ide se si ta largojmë koronavirusin (FOTO)

Duda Balje është ndër deputetet më të bukura të Kuvendit të Kosovës e cila shpesh herë bëhet pjesë e medieve rozë me paraqitjet e saj të ndryshme e me plotë sharmë.

Përveq që është e zonja në profesionin e saj, ajo e dëshmon që është zonjë edhe në përditshmëri duke sjellë imazhe tejet atraktive, shkruan Kosovarja.

Siç shihet edhe kjo qenka duke i përfillur sugjerimet për tu izoluar në shtëpi gjatë përhapjes së koronavirusit dhe ka një mesazh vetëdijësues për të gjithë.

 

Krahas një imazhi ajo shkroi: “Një buzëqeshje në ditë mund ta largojë koronavirusin”./Kosovarja/