Duda Balje nuk i lëshon rrugën të bijës, duken si dy shoqe (FOTO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje përveç se një femër e zonja është edhe mjaft e bukur dhe elegante.

Duda i kushton rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme, prandaj shpesh është e komentuar edhe në mediat rozë, shkruan Indeksonline.

Deputetja 42 vjeçare është nënë e tre fëmijëve, një vajzë dhe dy djem.

Në disa fotografi të publikuar përkrah të bijës, Duda lirisht mund të thuhet se i bën “konkurrencë” të bijës.

Ato të dyja duken si dy shoqe, simpatike dhe joshëse./Indeksonline/