Duda Balje tregon anën humanitare në këtë kohë të vështirë (FOTO)

Deputetja e grupit 6 plus Duda Balje është një nga personazhet mjaftë të komentuara për çdo paraqitje të saj.

Ajo përkundër moshës që ka, 43 vjeçarja është ndër femrat më të bukura në Kuvend dhe arrin të jetë e përfolur edhe për linjat perfektë trupore, shkruan Kosovarja.

Përveç që është e zonja në punën e saj, ajo së fundmi ka treguar edhe anën e saj humanitare duke dërguar ndihmë familjeve nevojtare. Në rrjete sociale ajo ndau imazh, e cila me këtë gjest arriti ti bëj të lumtur ata.

Njerëz si Duda nevojiten më shumë, sidomos në këtë kohë të vështirë, apo?/Kosovarja/