Duda Balje: Zemra ime bën tifo për Ju

59

Ka filluar takimi mes Kosovës dhe Malit të Zi, ndeshje kjo që po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Periskopi.

Kombëtaren e Kosovës po e përkrahin edhe figurat të njohura nga poltika.

Një ndër to është edhe ish deputetja Duda Balje e cila ka shkruar në profilin e saj se ‘Zemra ime bën tifo për Ju’./Periskopi/