Duket shumë e re, por ja sa vite ka mbushë sot Edona Llalloshi

Borxhi i dashurisë” është hiti që ia mbajnë mend të gjithë, sado që koha kalon ajo këngë nuk venitet.

Flasim për këngëtaren e dashur kosovare Edona Llalloshin e cila që nga hapat e parë të karrierës nuk u ndalë më, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Sot për këngëtaren bukuroshe është një ditë e veccantë, ajo feson ditëlindjen e saj ku nuk kanë munguar urimet e shumta nga gjithë ata që e njohin dhe e duan.

Ndonëse duket e re por Edona sot ka mbushur fiks 41 vite.

Urime për artisten më të dashur në vend./Kosovarja/