‘Duro shpirt’ thotë Aida Doçi në këngën e re (VIDEO)

Aida Doçi sapo publikoi këngën e saj më të re. Kënga është shoqëruar me videoklip dhe titullohet ‘Duro Shpirt’.

Tekstin dhe muzikën e këngës ia bëri Kreshnik Avdiu, ndërsa orkestrimin Agon Neziri.

Reklame

Video u bë nga Imagine Films, dhe për dukjen e saj u përkujdes Valon Pestisha, Albina Fashion dhe Dafinë Neziri.