Dy bashkëpunime b ombë vijnë së shpejti nga këta artistë

Advertisment

Në mesin e shumë dueteve këtë verë, nuk do të mungojnë as dy ‘bomba’.

Prive merr vesh se Nora Istrefi u bë bashkë me Butrint Imerim për një projekt muzikor i cili do të lansohet shumë shpejtë.

Reklame

Poashtu, Noizy ka bashkuar forcat me S4MM për një këngë e cila sipas burimeve veç është finalizuar.

Pra, vera 2020 ende nuk ka mbaruar dhe do të jetë zjarrë./PRIVE.AL