Dy të lënduar në aksidentin e rëndë para Parlamentit

Advertisment
HTML Image as link

Rreth gjysmë ore më parë, një aksident i rëndë trafiku ndodhi në rrugën “Dimitrije Cupovski” para Parlamentit, në të cilin të paktën dy persona u plagosën, shkruan gazeta KOHA.

Aksidenti ndodhi kur një motor për arsye të panjohura kaloi në anën e kundërt të rrugës dhe u përplas direkt me një makinë Fiat.

Reklame Reklamë:
Qries

Të plagosurit u dërguan në spitalin “Shën Naum Ohridski”. Lëndimet nuk dihen ende por inspektimi po vazhdon…(koha.mk)