Dy tetovarë kapen me k okainë në autostradën Shkup-Tetovë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se policia e rajonit të Tetovës ka arrestur dy persona pasi tek të njëjtit është gjetur kokainë, transmeton Alsat.

Ngjarja ka ndoshur në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të një pompe të benzinës.

Reklame

“10 minuta pas mesnate në autostradën Shkup-Tetovë janë arrestuar B.I. (38) dhe Sh.B. (57), të dy nga Tetova, për shkak se tek të njëjtit është gjetur kokainë”, thuhet mes tjerash në raportin e MPB-së.