Dy zyrtaret e VV’së i hidhen në përqafim Vjosa Osmanit

Pak minuta pas arritjes së marrëveshjes për bashkëqeverisje mes Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, nënkryetaret e të dy partive e kanë shfrytëzuar rastin që të realizojnë një fotografi bashkë, raporton Express.

Nënkryetarja e dytë e VV’së, Fatmire Mulhaxha Kollçaku, ka publikuar në llogarinë e saj në Facebook, një foto bashkë me nënkryetaren e LDK’së, Vjosa Osmanin dhe anëtaren e Kryesisë së VV’së, Albulena Haxhiun.

“Na priftë e mbara!”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë së publikuar nga Mulhaxha Kollçaku./GazetaExpress