Dyshonte se ishte e prekur nga Covid-19, Afërdita tregon rezultatin…

Advertisment

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka rezultuar negative në testin për koronavirus. Këtë gjë ajo e bëri të ditur me anë të një postimi në Instagram, ku e sjell si dëshmi rezultatin, që fatmirësisht i doli negativ.

Afërdita bashkë me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl, së fundi udhëtuan për në Miami, ku e festuan përvjetorin e dytë të martesës. Në atë udhëtim, nuk kanë munguar dhuratat e befasitë e këndshme për atë, teksa i ndau me ndjekësit në rrjete sociale.

Reklame