E BUJSHME/ Shorti vë përballë Ronaldon dhe Messin në fazën e grupeve

Pas përcaktimit të kokave të grupit, u zgjodhën edhe skuadrat e dyta në grupin G, ku ra në sy dueli midis Barcelonës dhe Juventus ku Ronaldo dhe Messi do sfidojnë njëri-tjetrin. /albeu

GRUPI G:

Reklame

Juventus
Barcelona