E dashuruar me biznesmenin misterioz? Rovena Stefa reagon për herë të parë

Advertisment

Rovena Stefa pak ditë më parë pranoi se është në një lidhje dashurie dhe shpreson që me mashkulli që ka në krahë të shkojë drejt martesës pas përfundimit të pandemisë së koronavirusit.

Dhe gjatë një interviste së fundmi, zbuloi më shumë detaje duke thënë se partneri saj është nga Kosova, por nuk i zbuloi identitetin.

Reklame

Këngëtarja la të nënkuptohet se ai jeton në Shqipëri dhe kur u pyet se ku do jetojnë u shpreh se “kjo nuk është problem”.

Mediat rozë kanë hamendësuar se partneri i saj është me profesion biznesmen.

Pas këtyre titujve të shumtë, Rovena ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instastory, duke shkruar se kur ka thënë se bëhet fjalë për ndonjë njeri me profesion të tillë.