E dhimbshme: Ky është i riu që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm në afërsi të fshatit Piranë

Advertisment
HTML Image as link

Si pasojë e një aksidenti të rëndë trafiku në afërsi të fshatit Piranë, ka humbur jetën një i ri, ndërsa tre persona të tjerë janë lënduar.
Mësohet se i ndjeri është një 20 vjeçar nga fshati Zojz i Prizrenit, me iniciale B.G.

Lajmin për këtë aksident me fatalitet e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i DRP-së në Prizrenit, Shaban Osmanollaj, duke shtuar se njëri nga të lënduarit është në gjendje të rëndë dhe po trajtohet në Spitalin Rajonal të Prizrenit.

Reklame Reklamë:
Qries

Sipas Osmanollajt në aksident janë perfshi një veturë e tipit Mercedes, një kamionetë dhe një tarktor./tvprizreni.info/