E FUNDIT/ Aksident afër komunës së Çairit (FOTO)

Advertisment

Një aksident ka ndodhur para Komunës së Çairit ku janë përfshirë një makinë e tipit VW Golf 7 dhe një VW Pick up.

Nga aksidenti në fjalë 2 persona raportohet se kanë marrë lëndime trupore derisa në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe ekipe të MPB-së./Zyrtare