E FUNDIT/ Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Ksamil, terrorizohen banorët

AdvertismentCustom Text

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

ReklameCustom Text