‘E ke degjeneru rininë me atë emision’ Kika ka një mesazh për hoxhallarët (VIDEO)

Ia cilësuan emisionin si degj enerim, Kika ka një mesazh për hoxhallarët

Autori i programit ‘it’s my love’, Kreshnik Husaj, i njohur për publikun si kika, i është kundër përgjigjur hoxhës Omer Bajrami, i cili ditë më parë është marrë me fenomenin e ditëve të sotme, emisionin “Përputhen” dhe “I’ts my love”

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Bajrami kishte thënë se këto janë emisione tur përuese dhe degje neruese për rininë tonë dhe sipas tij, kështu nuk duhet të jetë gjenerata pasardhëse e Adem Jasharit, Zahir Pajazitit dhe burrave e trimave tjerë që ka pasur ky popull, shkruan reporteri.net.

I ftuar në emisionin ‘show time’, Kika dha një mesazh për hoxhën e njohur, të cilin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.