E keni parë Elvana Gjatën, por jo edhe motrën e saj super bukuroshe (FOTO)

Advertisment
HTML Image as link

Elvana Gjata është këngëtarja shqiptare shumë e dashur për publikun.

Ka kohë që gjërat në jetën e këngëtares kanë ndryshur, ndaj dhe nuk është shumë aktive sikur më parë, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Elvana me siguri gjatë kohës që po qëndron më larg po përgatit ndonjë projekt bombastik dhe natyrisht që na takon të presim.

Ndonëse shpesh zhurmë mediatike ka bërë edhe jeta private e Elvanes.

E si rrallë herë kënëgëtarja na ka prezantuar me motrën saqë nuk e prisnim të jetë kaq yll./Kosovarja/