E konfirmuar: Dy nxënës dhe shoferi i autobusit mbesin të vr arë në Gllogjan

Spitali i Pejës ka konfirmuar për Klankosova.tv se nga të sht ënat me a rmë zjarri në Gllogjan kanë mbetur të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

Nga ky spital thanë se për numrin e të plagosurve nuk dihet por që autoambulanca është duke e bërë bartjen e  tyre nga komuna e Deçanit.

Reklame