E martuan kur i kishte 13 vjet, e moshuara nga Kaçaniku: Nuk do t’ia falë kurrë babës (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Njëjtë si dikur, edhe sot ditën e nis duke përgatitur mëngjesin. Vijnë punët e tjera të shtëpisë, dhe më pas dreka e darka.

Por, mirëmbajtja e shtëpisë dhe ushqimi për 72-vjeçaren , Arife Bela nga Kaçaniku, nuk ishin asgjë krahas sfidave të tjera që i solli jeta. Babai i saj e kishte martuar qysh kur ishte vetëm 13-vjeçe.

Reklame

Ndiqeni videon më poshtë: