E tmerrshme, i riu që dyshohet për koronavirus pështyn mbi frutat

Italia po njeh një numër të frikshëm të personave të infektuar dhe vdekjeve, si pasojë e koronavirusit të ri. Por mesa duket pasojat tragjike përtej Adriatikut nuk janë të rastësishme. Një video është duke qarkulluar së fundmi në rrjete sociale.

Në të shihet një i ri Italian, i cili dyshohet se është mbartës i koronaviursit. Ai ndodhet në një supermarket dhe papritmas spërkat me pështymë mbi arkat e frutave, aty pranë.

Nuk dihen ende se përse i riu e ka kryer këtë veprim. Për më shumë ju ftojmë të shikoni fotot e mëposhtme.