E tradhton shoku ia kërkon vajzën për nuse, nxehet keq Sabiani (VIDEO)

“Kojshia Show” është emisioni më i shikuar i momentit në vendin tonë.

Përveq mysafirve ai është mbushur për plotë me surpriza interesante, shkruan infokosova.

Në mes të emsionit hyn një këngëtar i ri i cili thote se jan shok me Sabianin dhe i kerkon vajzen( Kejsi Medinin) për nuse.

Më pas Sabiani nxehet keq.

Shikone minuten e 35 te emisionit!/ infokosova