E veshur me plotë stil dhe elegancë, bukuroshja po shkëlqen nga kjo paraqitje joshëse (FOTO)

Advertisment

Për një kohë të shkurtër ka arritur të jetë ndër emrat më të lakuar nga mediet rozë.

Duke u martuar me reperin e njohur shqiptar Gold Ag, bukuroshja arriti të fitoj simpatinë e të gjithëve, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Në rrjetin social ajo është mjaftë aktive ku ndan imazhe nga më të ndryshme, e që së fundmi ripostojë një në të cilën shihet duke ecur ku ne sy bie veshja e saj.

E veshur me plotë stil dhe elegancë, bukuroshja po shkëlqen nga kjo paraqitje joshëse./Kosovarja/