E vetme në Zvicër, për kë e mori malli Shkurte Gashin? (VIDEO)

Shkurte Gashi është duke e kaluar e vetme situatën e krijuar nga koronavirusi.

Ajo aktualisht gjendet në Zvicër larg familjes së saj e cila jeton në Prishtinë.

Por, për kë e mori malli këngëtaren?

Këtë dhe shumë gjëra të tjera rreth saj I kuptoni në intervistën e mëposhtme./Prive.al