E zjarrta Kallashi… kështu ekspozon linjat ajo me veshjen transparente

5851
#

Emri i saj lakohet çdo ditë në mediet rozë.
Kallashi po vazhdon të mbajë primatin e vëmendjes, e cila me secilën lëvizje që bën, të gjithë i kthejnë sytë kah ajo, shkruan Kosovarja.
Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, aty ku nuk heziton ta tregojë bukurinë që ia ka falur nëna natyrë, e cila paraqitet joshëse sa s`ka. Sot ajo vjen duke shkëlqyer me veshjen e saj transparente, ku vëmendjen e merr trupi i saj bombastik.

Kjo është Kallashi dhe shikimi i saj i zjarrtë. /Kosovarja