Edhe Afrim Gashi del në Fiks Fare (video)

Advertisment

Lideri i partisë Alternativa Afrim Gashi nuk ka mundur të mos jetë protagonist i emisionit investigativ në Shqipëri ” Fiks fare”.

Ai me ” perlat” e tij gjatë një interviste në një emision televiziv shpërfaq ” harresën” e tij . Gashi në njërën nga gafat e tij e harron se ku e kishte idenë.

Reklame

“Pa juve dhe bashkë me juve do ta bëjmë fitoren e madhe”kjo është një gafë tjetër e madhe që Gashi e ka thënë në një tubim elektoral .

 

Si me ndihmën e popullit, si pa ndihmën e popullit ai do fitojë me këto fjalë moderatorët e këtij emisioni investigativo-satirik i kanë kërkuar “formulën “Afrim Gashit edhe në Shqipëri që po vdesin si të fitojnë , duke ironizuar me këto gafa të pafalshme të një lideri që kërkon pushtetin te shqiptarët. /TetovaSot/