Edhe Arbër Ademi është negativ në testin për coronavirus

Advertisment

Ministri i Arsimit, Arbër Ademi informon se është negativ në testin për coronavirus.

“Bazuar në protokollet e parapara shëndetësore më është bërë testi për praninë e virusit COVID-19, e që fatmirësisht rezultoi NEGATIV!

Reklame

Ju falënderoj të gjithëve për mbështetjen, njëkohësisht u dëshiroj shërim sa më të shpejtë edhe të gjithë atyre që janë duke u përballur me këtë virus.

Apeloj te të gjithë qytetarët, të respektojnë rregullat, të qëndrojnë në shtëpi, t’i kushtojmë vëmendje higjienës dhe të mbajmë distancë mes nesh prej 2 metër!”, shkruan Ministri në profilin e tij në Facebook./Telegrafi/