Edhe Cikalleshi provon “biftekun e larë me ar” te Nusret (VIDEO)

Sokol Cikalleshi ka shrytëzuar këtë kohë pushimesh për të viztuar dhe provuar gatimet nga kuzhinieri me i famshëm në botë i mishit, Nusret.

Nusret Gökçe, i njohur gjerësisht si “Salt Bae”, e mirëpriti dhe i shërbeu vetë sulmuesit të kombëtares shqiptare.

Cikalleshi ka zgjedhur që këtë moment nga takimi me Nusret ta postojë dhe në rrjetet sociale, teksa ka provuar edhe ai vetë për të nxjerrë kripën në mënyrë të veçantë mbi biftekun 1200 eurosh.

Shumë futbollistë të njohur kanë vizituar nga afër restorantin e Nusret, ndonjëherë duke u kthyer edhe në qendër të kritikave.

VIDEO: https://www.instagram.com/p/B7MNzeXgXn_/?utm_source=ig_embed