Edhe katër vajzat e Kobe Bryant kanë ndërruar jetë!

Ish superylli i NBA, Kobe Bryant ka vdekur në një përplasje me helikopter në Kaliforni, ka konfirmuar policia e LA.Pesë vetë ishin në bord kur helikopteri u rrëzua pranë Calabasas këtë mëngjes.ABC News raporton se katër vajzat e Bryant ishin gjithashtu në bordin e helikopterit.

Vetëm gruaja e Bryant, Vanessa thuhet se nuk ishte në helikopter, sipas TMZ.Ai luajti të gjithë karrierën e tij 20-vjeçare në NBA me Los Angeles Lakers dhe e përfundoi karrierën e tij si një nga më të mirat në historinë e këtij sporti.Bryant vdiq në moshën 41 vjeçare.