Edhe Rita Ora lut shqiptarët të rrinë në shtëpi, thotë ‘Të dua’ (VIDEO)

Në kohën kur të gjithë po përballemi me virusin vdekjeprurës COVID-19, nuk mungojnë as video-mesazhet inkurajuese nga artistët që jetojnë dhe veprojnë jashtë trojeve shqiptare.

Një mesazh së fundmi për shqiptarët e ka dërguar edhe këngëtarja me famë internacionale, Rita Ora.

Video mesazhin e saj e ka shpërndarë në llogarinë zyrtare, Instagram, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

 

VIDEO: https://www.instagram.com/p/B9znUrxB13R/?utm_source=ig_embed