Edona Llalloshi feston ditëlindjen, mosha e saj do ju befasojë

AdvertismentCustom Text

Sot është shënon ditëlindja e Edona Llalloshit.

Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar, Edona Llalloshi po feston sot ditëlindjen.

ReklameCustom Text

Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga familjarë, kolegë dhe miq të shumtë.

Edona po feston ditëlindjen e 42-të por që ende ka një pamje mjaft rinore. Ajo u urua edhe nga fansa të shumtë të muzikës së saj.

Edona është e shquar për këngët e publikuara të cilat shumë prej tyre edhe qëndruan hite të mëdha ndër vite.