Edona Llalloshi një zonjë e vërtetë, shembull për vajzat e reja të estradës (FOTO)

Edona Llalloshi mbetet si një këngëtare e dalluar në skenën muzikore, duke goditur gjithmonë me tekstet e saj.

Përveç kësaj, ajo është tejet e dalluar edhe në stilin që ka, duke shkëlqyer me veshje të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Me fustanat e llojeve të ndryshme, Edona mbetet gjithmonë një femër shembull për të tjerët.

Këtë herë, ajo ka bërë një zgjidhje më ndryshe e cila shihet me një fustan të hapur tek pjesa e gjoksit.

E bukur dhe një zonjë e rëndë, shikojeni se si duket ajo.