Elvana, për Shën Valentin argëtohet në Islandë (FOTO)

Elvana Gjata ka zgjedhur që festën e Shën Valentinit ta festojë në Islandë

Këngëtarja shqiptare, e cila dështoi për të fituar në Festivalin e RTSH-së në dhjetor, pas disa koncerteve që ka pasur në Amerikë dhe në Perëndim, ka zgjedhur që të pushojë në Islandën e ftohtë.

Reklame

Ajo është parë në pishinën e banjës me ujë tërmalnë këtë vend derisa është parë edhe duke shëtitur me makinë bore deri ne brigjet oqeanike të këtij ishulli.

Elvana pas paraqitjes në Eurosong ende nuk ka paralajmëruar ndonjë projekt të ri për fansat e saj.