Elvis Naçi ka një mesazh para fillimit të Ramazanit

Advertisment
HTML Image as link

Hoxha i mirënjohur Elvis Naçi në rrjetin e tij social ka dhënë një mesazh në prag të muajt të Ramazanit.

“Te marten fillon agjerim i Ramazanit, agjeroni vellezer dhe motra dhe mos i humbisni keto miresi dhe dhurata te jashtezakonshme qe Zoti i Gjithesise dhuron ne Muajin e Ramazanit!”