Elvis Naçi me bashkëshorten ju përshëndesin nga Gjermania (FOTO)

39

Pershendetje nga Hamburgu. Zoti i Madherishem ju begatofte dhe nderofte Familjarisht! Amin.

Elvis Naci shihet se çdoherë me vete merr edhe gruan e tij e cila e përkrah në çdo sfidë.

Loading...

Ai kësaj radhe në rrjetin e tij social facebook ju përshëndeti nga Hamburgu i Gjermanisë./tetova1