Elvisi Naçi në Thumanë, bën atë që se kishte bërë asnjëherë më parë! Çfarë ndodhi atje? (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Para një viti Thumana u shkatërua nga termeti i fuqishim i cili e goditi atë, por Shqiptarët për Shqiptarët në krye me Elvis Naçin po e lulzojnë atë përsëri.

Po shihe se gjithcka është duke u rrikthyer dhe buzëqeshja po rrikthehet në fytyrat e banorëve të Thumanës. Pamjet nga vendi ku po ndërtohen shtëpitë e reja janë mahnitëse.

Reklame

Ndiqeni videon e plotë më poshtë: