Enca ‘çmend’ fansat me foton e saj të parë nga karantina (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhiu vazhdon të jetë aktive në këto ditë pandemie të koronavirusit

Këngëtarja, edhe pse vazhdimisht ka postuar video të ndryshme në Instagram por edhe foto tek sot ka thënë se është në karantinë.

Reklame

“Fotoja e parë nga karantina”, ka shkruar Enca. Kujtojmë se Enca kishte planifikuar që gjatë 2020-ës të realizojë një album si dhe disa videoklipe.

Madje Enca e kishte testuar edhe vetën në film ku ishte luajtur në filmin “I Love Tropoja”, një film që pati sukses në kinematë shqiptare.