Enca Haxhia: A s’është gjynaf gjithë kjo bukuri të rrijë në shtëpi? (VIDEO)

Edhe Enca Haxhia po qëndron e mbyllur në shtëpinë e saj.

Këngëtarja nga Shqipëria kohëve të fundit është treguar mjaft aktive në rrjete sociale, ku madje shpesh po publikon dhe video duke kënduar këngë të artistëve të huaj.

Reklame

E së fundmi ajo ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar deri në detaj.

“A s’është gjynaf gjithë kjo bukuri të rrijë në shtëpi”, shkruan Enca.

“MWAH” mban titullin kënga e fundit e këngëtares e lansuar katër muaj më parë në kanalin e saj zyrtar në Youtube e cila numëron mbi 3 milionë shikime.