Enca Haxhia merr gjithë vëmendjen në veshje sportive

Advertisment

Enca Haxhia vazhdon të mbetet ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare.

Ajo përmes rrjeteve sociale mban të informuar fansat sa i përket jetës personale dhe karrierës profesionale.

Reklame

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi, ku shfaqet e veshur me veshje sportive me ngjyrë vjollcë, në të cilat theksonte figurën trupore.

“Ditët e fundit si 24 vjeçare 🙋🏻‍♀‍🙈”, shkroi ajo sipër imazheve joshëse, ku pranoi menjëherë komente të shumta nga ndjekësit.

Ndryshe, “Break Down” mban titullin projekti i fundit nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me reperin Don Xhoni. /arbresh.info