Enca ia kalon edhe Kimit, e ‘zjarrtë’ në fotografinë e fundit (FOTO)

Advertisment

Enca po vjen me një projekt të ri.

Këngëtarja e njohur prej ditësh ka paralajmëruar këngën e re, ndërsa tani i ka ardhur fundi pritjes së adhuruesve të Encës. Kënga e re e Encës mban titullin “Amore”, teksa këngëtarja ka zbuluar kohën e publikimit përmes një fotografie goxha atraktive.

Reklame

“nesër, Amore”, ka shkruar Enca sipër imazhit. Në një fustan të gjatë me shkëlqim, Enca dukej në formë dhe mjaft seksi. Se çfarë ka përgatitur ajo mbetet të shihet./Indeksonline/